RINKLIAVA

PANEVĖŽIO RAJONO GYVENTOJŲ DĖMESIUI !!!

Panevėžio rajono tarybos sprendimu nuo 2017 m. spalio 01 d. visame Panevėžio rajone yra įvedama rinkliava.

Gyventojai, kurie2017 m. spalio 1 d. naudojosi AB „Panevėžio specialusis autotransportas“ paslaugomis ir  konteineriais juos ir toliau turės, tik pasikeis atliekų išvežimo grafikas. Dėl pasikeitimų niekur kreiptis nereikia. Nuo 2017 m. spalio 01 d. reikia atkreipti dėmesį į grafikus pagal savo vietovę, kurie yra www.svaroskomanda.lt. puslapyje skiltyje „Gyventojų grafikai“. Taip pat ant konteinerių atsiras papildomi elektroniniai lipdukai, leidžiantys nuskanuoti konteinerį ištuštinimo metu. Sąskaitas už buitinių atliekų išvežimą gausite iš UAB „Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro. Daugiau informacijos apie apmokėjimus – PRATC www.pratc.lt - 432 199, informacija apie kainas - http://www.panrs.lt

Panevėžio rajono gyventojus, kurie dar neturi konteinerių prašome kreiptis į UAB „Švaros komandą“ tel. 508 600. Jie bus suteikti nemokamai.

Panevėžio rajone esančias įmones ir juridinius asmenis, kurie naudojasi AB „Panevėžio specialusis autotransportas“ paslaugomos dėl grafikų prašome kreiptis į UAB „Švaros komandą“ tel. 508 600.

UAB "Švaros komanda" klientų, turinčių skolų už buitinių atliekų išvežimą iki 2017 m. spalio mėn. 1 d., prašytume kuo greičiau jas padengti. Taip pat klientai, susimokėję į priekį turėtų kreiptis į įmonės buhalteriją, dėl permokų grąžinimo.

Susisiekite